Ogłoszenie

Uwaga to Forumowa Gra Bleach po zarejestrowaniu zobaczycie Całe Forum.W razie Problemów z Rejestracja pisac na gg : 11633177 - Kurosaki Ichigo

#1 2007-10-09 21:06:57

Hitsugaya Toushirou

Kapitan Oddziału Dziesiątego

11633177
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 73
Punktów :   

Wyrzutnia Ururu

http://img408.imageshack.us/img408/5130/82898059ar5.jpg



Zazwyczaj owinięta jest w bandaże, gdy się jej używa wystrzeliwuje sporą ilość pocisków zdolnych zniszczyć pustego.

To cos moze posiadac jedna Osoba

10.000G

A mianowicie Posiada :


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto:Wiele
Ranga Specjalna:Sensei
Strój:Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka


Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych

Offline

 

#2 2010-07-16 23:10:47

goku

Adept Shinigami

Zarejestrowany: 2010-06-01
Posty: 9
Punktów :   

Re: Wyrzutnia Ururu

biore


Rasa:shinigami
Energia Duchowa:5000
Umiejętności:Nic
Broń: Zanpakutou
Złoto:3.000G
Ranga Specjalna:Nie posiadam
Strój:czerwone kimono

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0


umiejetnosci:



#4 Hawaido Raikou (Biała błyskawica)
Jedno z podstawowych zaklęć atakujących. Pozwala zaatakować przeciwnika białą błyskawicą.
400 Energii Duchowej




#31 Shakkahou - Artillería Carmesí
Shinigami wypuszcza z rąk swoją energię wywołując silny podmuch lub kulę mocy.
Od Shinigami 2000 Energii Duchowej




#33 Soukatsui (Droga Zniszczenia)
Po aktywacji zaklęcia z rąk użytkownika wyłania się duża, niebieska kula duchowego ciśnienia sprawiająca, że słabsze jednostki są sparaliżowane i nie mogą nawet oddychać, co może spowodować ich śmierć.
Od Shinigami 3000 Energii Duchowej

#54 Waste Flame
Generuje płomienie, które są w stanie spalić i spopielić przeciwnika o niskim poziomie energii duchowej.
Od Shinigami 6000


#4 Hawaido Raikou (Biała błyskawica)


#31 Shakkahou - Artillería Carmesí


#33 Soukatsui (Droga Zniszczenia)


Kakushitsuijaku (Przyzwanie tropiących wróbli)

#1 - Sai (Blokada)
Bakudou no ichi - sai!
Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada!

Najprostsze z zaklęć wiążących - związuje ręce obiektu za plecami i go unieruchamia. Jednakże silniejsze



jednostki potrafią przerwać tą blokadę.
100 Energi Duchowej

#1 - Sai (Blokada)
Bakudou no ichi - sai!
Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada!

Najprostsze z zaklęć wiążących - związuje ręce obiektu za plecami i go unieruchamia. Jednakże silniejsze jednostki potrafią przerwać tą blokadę.
100 Energi Duchowej


Geki (Uderzenie)Zaklęcie tworzy czerwoną aurę wokół przeciwnika, całkowicie go paraliżując.
4500 Energi Duchowej



#61 - Rikujou kourou (Ograniczenie sześciu prętów światła)
Raimei no basha, itoguruma no kangeki, hikari mote kore o mutsu ni wakatsu. Bakudou no rokujuuichi - rikujou kourou!
Grzmoty powozu, szczelino kołowrotka, podzielcie to światło na sześć. Zaklęcię wiążące numer sześćdziesiąt jeden - ograniczenie sześciu prętów światła!

4000 Energi duchowej od Shinigami


#75 - Gochuu Tekan
Zaklęcie wiąże wszystkie członki przeciwnika niepozwalając mu wykonać jakikolwiek ruch.
5000 od Shinigami


Błyskawiczny Krok

Offline

 
Jeśli chcesz mieć Sensei'a zgłoś sie do mnie 11633177

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKąty Rybackie pola namiotowe isepk busy Holandia