Świat Bleach (Gra RPG)

Forumowa Gra Bleach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Uwaga to Forumowa Gra Bleach po zarejestrowaniu zobaczycie Całe Forum.W razie Problemów z Rejestracja pisac na gg : 11633177 - Kurosaki Ichigo

#1 2007-10-30 20:37:08

Ishida Uryuu

Quinicy

Zarejestrowany: 2007-10-28
Posty: 12
Punktów :   

Mieszkania

Moze zostana wprowadzone mieszkania na forum i za jakas cene mozna kupic mieszkanie dla siebie


Rasa:Quincy
Ranga Specjalna:
Złoto:4500
Umiejętności:Nic
Energia Duchowa:20.000
Broń:Luk Quinicy(Jedna strzała 50 energi duchowej)
Sensei:
Wali wygrane:0
Walki przegrane:0
Zabici Puści:0

Offline

 

#2 2007-10-31 18:39:47

Urahara Kisuke

Były kapitan Oddziału Dwunastego

6736856
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 58
Punktów :   

Re: Mieszkania

hmmm moglbym sie tym ajac ale to sie musi kurosaki zgodzic.


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Belihime)
Złoto:11.400g
Ranga Specjalna:
Strój:Urahary (zmocniony Mythlirem)
Ekwipunek: Maska Hollowa

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Belihime

Forma 1:Benihime w normalnej formie wygląda jak zwykła drewniana laska (na swoim końcu namalowaną ma czaszkę potrafiącą oddzielić duszę od ciała osoby do której zostanie przyłożona). Laska jest jedynie pokrowcem na broń, który skrywa klingę. Ostrze jest idealnie proste i ścięte na końcu.

Shin-Kai:Ostrze staje się szersze niż w poprzedniej formie, rękojeść przy końcu lekko zagina się na kształt litery J. Z końca rękojeści zwisa mała czerwona wstążeczka, a tuż przy końcu ostrza wisi mały łańcuszek. Specjalne zdolności Benihime: wystrzelenie wiązki energii w przeciwnika oraz tarcza krwawej mgły która chroni właściciela przed obrażeniami.

Ban-Kai:Nieznane

Offline

 

#3 2007-11-01 18:23:42

Kurosaki Ichigo

Shinigami

11633177
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 109
Punktów :   

Re: Mieszkania

Odpada

moj powod:

Beda tam durnoty wypisywac i bezmyslnie posty pisac  a po za tym strata kasy
zalozmy ze zbierasz cos dla Qunicy i codziennie za dom placisz 500G albo wiecej uniemozliwia ci to zebranie danej kwoty .Wiec odpada


Rasa:Shinigami - Vizard
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Zangetsu)
Złoto:Dużo
Ranga Specjalna:Sensei
Strój:Shinigami,(Peleryna taka jak na avku)

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: Nie liczyłem

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Zangetsu

Forma 1:Pierwsza forma Zangetsu to katana która jest o wiele większa od normalnych zanpakuto Shinigami.

Shin-Kai:Gdy już poznałem imię swojego zanpakuto ciągle posiadam go w formie Shikai. Zangetsu przypomina ogromny nóż (tasak). Nie widać by posiadał tsubę.Rękojeść owinięta jest białą wstęgą która potrafi rozciągnąć się tak bym mógł jej używać jako pochwy dla Zangetsu.

Ban-Kai:Tensa Zangetsu:Noszę na sobie płaszcz Zangetsu.Mój zanpakutou przybiera formę długiej czarnej katany na końcu której zwisa krótki łańcuch.Poruszam się o wiele szybciej niż jakikolwieki kapitan za pomocą Shunpo.Koleina umiejętnością której nauczył mnie Zangetsu jest Getsuga Tenshou ale gdy aktywoje Ban-Kai potrafię wykonać Kuroi Getsuga Tenshou czyli ulepszona Getsuga Tenshou.

Offline

 

#4 2007-11-02 07:46:02

Urahara Kisuke

Były kapitan Oddziału Dwunastego

6736856
Zarejestrowany: 2007-10-26
Posty: 58
Punktów :   

Re: Mieszkania

moment ale czemu ma placic dzienie 500g sobie za dom tak na logike???? Ale pomys wydaje mi sie przecietny.


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Belihime)
Złoto:11.400g
Ranga Specjalna:
Strój:Urahary (zmocniony Mythlirem)
Ekwipunek: Maska Hollowa

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Belihime

Forma 1:Benihime w normalnej formie wygląda jak zwykła drewniana laska (na swoim końcu namalowaną ma czaszkę potrafiącą oddzielić duszę od ciała osoby do której zostanie przyłożona). Laska jest jedynie pokrowcem na broń, który skrywa klingę. Ostrze jest idealnie proste i ścięte na końcu.

Shin-Kai:Ostrze staje się szersze niż w poprzedniej formie, rękojeść przy końcu lekko zagina się na kształt litery J. Z końca rękojeści zwisa mała czerwona wstążeczka, a tuż przy końcu ostrza wisi mały łańcuszek. Specjalne zdolności Benihime: wystrzelenie wiązki energii w przeciwnika oraz tarcza krwawej mgły która chroni właściciela przed obrażeniami.

Ban-Kai:Nieznane

Offline

 

#5 2007-11-04 14:22:55

Hitsugaya Toushirou

Kapitan Oddziału Dziesiątego

11633177
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 73
Punktów :   

Re: Mieszkania

popierwam Ichigo nie nadaje sie dac tu domy wystarczy pokoj ichigo i noclegi u Urahary a tak to jest jak jest


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto:Wiele
Ranga Specjalna:Sensei
Strój:Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka


Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych

Offline

 

#6 2007-11-04 20:41:25

Hitsugaya Toushirou

Kapitan Oddziału Dziesiątego

11633177
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 73
Punktów :   

Re: Mieszkania

Zamykam Wątek


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto:Wiele
Ranga Specjalna:Sensei
Strój:Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka


Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych

Offline

 

#7 2008-01-01 15:20:47

Sharks

Adept Shinigami

10043694
Zarejestrowany: 2008-01-01
Posty: 20
Punktów :   

Re: Mieszkania

Nie zamknoleś.


Rasa: Adept Shinigami;
Oddział:
Energia duchowa: 3.000;
Umiejętności: Wykrywanie energii duchowej,Migoczący krok;
Broń: Zanpakutou;
Złoto: 3.000G;
Ranga Specjalna: Nie posiadam;
Strój: Płaszcz Shinigami,Identyfikator Shinigami;

Walki Wygrane: 0;
Walki Przegrane: 0;
Zabici Puści: 0;

-----------------------------Mój Zanpakutou--------------------------------

Forma Zwykła: Zwykła Katana

Offline

 
Jeśli chcesz mieć Sensei'a zgłoś sie do mnie 11633177

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgeodeta budzów papuga senegalska Nieruchomości