Ogłoszenie

Uwaga to Forumowa Gra Bleach po zarejestrowaniu zobaczycie Całe Forum.W razie Problemów z Rejestracja pisac na gg : 11633177 - Kurosaki Ichigo

#1 2007-10-09 21:17:27

Hitsugaya Toushirou

Kapitan Oddziału Dziesiątego

11633177
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 73
Punktów :   

Opisy Ras

http://kage.pl/bleach/shinigami/shinigami.jpg
Shinigami
Shinigami inaczej Bóg Śmierci. Zostali stworzeni do pokonywania pustych i wysyłania dobrych duchów do nieba a złych do piekła. Gdy spotkali po raz pierwszy Qunicy to był wtedy ich drugi wróg. Jednak jako pierwszy Ichigo Kurosaki zaprzyjaźnił się z Ishidą Uryu (Qunicym). Ich głowną siedzibą to Soul Society a tam wszyscy Shinigami dzielą się na 13 dywizjonów. Każdy dywizjon ma swojego Kapitan'a.
Wszyscy Shinigami mają swojego "Pogromce Dusz"(Katane) który ma swoją specjalną moc. Wyrużnia się z tego Bankai czyli najlepszy poziom danego pogromcy dusz.
------
http://www.bleachnorge.net/images/sitepic/menos.jpg
Hollow
Hollowy inaczej puści. Puści to ludzie którzy siłą zostali nimi. Pustym zostaje się gdy inny pusty ugryzie daną osobe. Hollowy nie posiadają żadnych łuków ani pogromcy dusz jednak mają wielką siłe, troche niższą niż bronie danej rasy ale gdy hollowy są w grupie trudno jest je pokonać.
-----
http://img219.imageshack.us/img219/4484/300pxquincy28bleach29jg8.jpg
Qunicy
Qunicy to stara rasa, która potrafi z energi duchowej robić magiczne łuki i do nich świetlne strzały które mogą zrobić wielkie szkody.
Zostali oni stworzeni do pokonywania Pustych oraz Shinigami, ich bronie do magiczne łuki. Te Łuki mają taką moc jak pogromca dusz od shinigami. Z czasem gdy jest się expertem robi się silniejsze łuki i strzały które robią dużo dużo większe szkody od zwyczajnych łuków. W przeciwieństwie do Shinigami są żywymi ludźmi.

http://tn3-2.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/068/b/1/Vizard_Ichigo_by_DanaArena.jpg
Vizard
Vizard jest to Shinigami posiadający w sobie Hollowa i potrafiący korzystać w pełni z jego mocy. Vizarda można poznać jedynie po tym, że potrafi zakładać i zdejmować maskę kiedy mu się to żywnie podoba. Podobnie jak Shinigami, Vizardowie posiadają Zanpakutou.

By stać się Vizardem należy odbyć specjalny rytuał. Jest on bardzo niebezpieczny. Shinigami któremu się nie powiodło najprawdopodobniej przemieni się w Hollowa o ile nikt go przedtem nie załatwi.

Rytuał przemiany w Vizarda najczęściej odbywa się na jakimś odludziu gdyż w trakcie przemiany Shinigami cieleśnie jest przejęty przez Hollowa przez co jest bardzo niebezpieczny. Ale prawdziwa walka toczy się w ciele kandydata, który w tym momencie walczy wewnątrz siebie z bestią o "panowanie". Ten który zwycięży otrzymuje to czego chciał. Shinigami zostaje albo Vizardem albo Hollowem.
WYMAGANY RYTULAL WIZARDA

Człowiek


Człowiek
(mieszka na ziemi)
(człowiek może być uczniem - gimnazjum/liceum.Moze widziec Pustych i Shinigami po przez Specjalny Trening Ichigo


Rasa:Shinigami
Energia Duchowa:120.000
Umiejętności:Wszystkie
Broń: Zanpakutou (Hyorinmaru)
Złoto:Wiele
Ranga Specjalna:Sensei
Strój:Strój Kapitana Dziesiątego Oddziału

Wali wygrane: 0
Walki przegrane: 0
Zabici Puści: 0

-------------------------------------------Mój Zanpakutou------------------------------------------

Moj Zabójca Dusz to: Hyorinmaru

Forma 1:  wielkością dopasowany do mojej wielkości z pokrytą błękitnym aksamitem rękojeścią zakończoną czymś na kształt gwiazdy; błyszczący i przejmujący chłodem, gdy na niego spojrzeć.

Forma 2:zwiększa się lekko, a z jego końca wyrasta długi łańcuch zakończony ostrym księżycem; może zamrażać uderzeniami; mogę też przyzwać wtedy lodowego smoka


Ban-Kai:Zanpakutou przyrasta do mnie przez lód, który moją prawą ręką (dzierżącą go) okrywa wzorem paszczy smoka, z której wychodzi ostrze; na lewą ręką nałożona jest druga, lodowa łapa; mam dwoje lodowych skrzydeł z ogonem wyrastającym w miejscu ich stky z moimi plecami oraz trzy, czteroramienne gwiazdy wiszące za mną - wyznaczają czas trzymania mojego Ban-Kai, który jest najpotężniejszy ze wszystkich wodnych i lodowych

Offline

 
Jeśli chcesz mieć Sensei'a zgłoś sie do mnie 11633177

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plgeodeta budzów papuga senegalska Nieruchomości